Administrasjon

Tone Solhaug Hagen
Rektor
tone.hagen@steinkjer-montessori.no

Stig Håkon Mosti
Undervisningsinspektør
Adjunkt
stig.hakon.mosti@steinkjer-montessori.no

Ingunn Eggen
Kontor og økonomiansvarlig
Siviløkonom
ingunn.eggen@steinkjer-montessori.no

Småtrinn

Anne L. Rodum
Kontaktlærer 1.-3. trinn
Adjunkt
Montessoripedagog 3-9 år
anne.rodum@steinkjer-montessori.no

Anne Monica Helge Overrein
Spesialpedagog
Montessoripedagog 3-9 år.
annemonica.helge@steinkjer-montessori.no

Trude Åsta Lilleby
Kontaktlærer på 1.-3. trinn
Adjunkt med tillegg
Montessoripedagog
trude.lilleby@steinkjer-montessori.no

Camilla Austli
Kontaktlærer på 1.-3. trinn
Adjunkt
Montessoripedagog 6-12 år
camilla.austli@steinkjer-montessori.no

Torunn Stenseth
1. – 3. trinn
Barne og ungdomsarbeider
torunn.s@steinkjer-montessori.no

Elisabeth Bratberg
1.-3. trinn
Barne-og Ungdomsarbeider
elisabeth.bratberg@steinkjer-montessori.no

Mellomtrinn

Espen Aasegg
Kontaktlærer på 4.-6. trinn
Adjunkt med tillegg
espen.aasegg@steinkjer-montessori.no

Stine Moen Rørvik
Spes.ped koordinator
Adjunkt med tillegg
Motessoripedagog 3-9 år
stine.moen.rorvik@steinkjer-montessori.no

Birgit Gaundal
Kontaktlærer på 4.-6. trinn
Lektor
birgit.gaundal@steinkjer-montessori.no

Malin Holthe
Kontaktlærer på 4.-6. trinn
Adjunkt med tillegg
malin.holthe@steinkjer-montessori.no

Joar Susegg
Kontaktlærer på 4.-6. trinn
Adjunkt
joar.susegg@steinkjer-montessori.no

Nann-Eva H. Størvold
4. – 6. trinn og Koordinator på SFO
Barne og ungdomsarbeider
nann-eva.hopstadstorvold@steinkjer-montessori.no

Morten Austheim
4. – 6. trinn og SFO
Assistent
morten.austheim@steinkjer-montessori.no

Ungdomstrinn

Jannike Røstadsand Overvik
Kontaktlærer på 8. trinn
Adjunkt
Jannike.o@steinkjer-montessori.no

Karl-Peder Sjømæling
Faglærer på U-trinn
Adjunkt m/tillegg
karl.s@steinkjer-montessori.no

Kåre Johan Johansen
Faglærer på U-trinn
Adjunkt
kare.johan.johansen@steinkjer-montessori.no

Kristine Berentsen
7.- 8. trinn og SFO
Barne og ungdomsarbeider
kristine.berntsen@steinkjer-montessori.no

Eva Marie Meådal
Kontaktlærer på 7. trinn
Lektor
eva.meaadal@steinkjer-montessori.no

Carl-Oskar Kvaløsæter
Kontaktlærer på 10. trinn
Adjunkt m/tillegg
Carl.K@steinkjer-montessori.no

Yngvil Øye Brandsås
Kontaktlærer på 9. trinn
Adjunkt m/tillegg
Montessoripedagog
yngvil.oye.brandsas@steinkjer-montessori.no

Tove Helen Hagen
Faglærer U-trinn
Adjunkt
tove.hagen@steinkjer-montessori.no

Lilly-Gunn Heggen
Adjunkt
lilly-gunn.heggen@steinkjer-montessori.no

Lærlinger

Fartuun Abdullahi Mahamud
1. års Lærling i barne-og ungdomsarbeiderfaget
fartuun.mahamud@steinkjer-montessori.no

Oda Sofie Carlson Austli
2. års Lærling i barne-og ungdomsarbeiderfaget
oda.austli@steinkjer-montessori.no

Kjøkken, renhold og vedlikehold

Devie R. Myrslo
Kjøkkenleder og renholder på barnetrinn

Ewelina Bosek
Kjøkkenleder U-trinn, renholder i skolen og barnehagen

Håkon Grimstad Dahle
Vedlikeholdsarbeider