Ansatte

Administrasjon

Tone Solhaug Hagen
Rektor
tone.hagen@steinkjer-montessori.no

Stig Håkon Mosti
Undervisningsinspektør
Adjunkt
stig.hakon.mosti@steinkjer-montessori.no

Ingunn Eggen
Kontor og økonomiansvarlig
Siviløkonom
ingunn.eggen@steinkjer-montessori.no

Småtrinn

Anne Monica Helge Overrein
Kontaktlærer 1. trinn
Montessoripedagog 3-9 år.
annemonica.helge@steinkjer-montessori.no

Trude Åsta Lilleby
Kontaktlærer på 2.-3. trinn
Adjunkt med tillegg
Montessoripedagog
trude.lilleby@steinkjer-montessori.no

Camilla Austli
Kontaktlærer på 2.-3. trinn
Adjunkt
Montessoripedagog 6-12 år
camilla.austli@steinkjer-montessori.no

Anne L. Rodum
Faglærer 1.-3. trinn
Adjunkt
Montessoripedagog 3-9 år
anne.rodum@steinkjer-montessori.no

Håvard Valstad
Assistent skole og SFO
Barne og ungdomsarbeider
havard.valstad@steinkjer-montessori.no

Elisabeth Bratberg
1.-3. trinn
Barne-og Ungdomsarbeider
elisabeth.bratberg@steinkjer-montessori.no

Mellomtrinn

Stine Moen Rørvik
Kontaktlærer på 4. trinn
Spes.ped koordinator
Adjunkt med tillegg
Motessoripedagog 3-9 år
stine.rorvik@steinkjer-montessori.no

Birgit Gaundal
Kontaktlærer på 5.-6. trinn
Lektor
birgit.gaundal@steinkjer-montessori.no

Joar Susegg
Kontaktlærer på 5.-6. trinn
Adjunkt
joar.susegg@steinkjer-montessori.no

Kåre Johan Johansen
Faglærer, Montessoripedagog (under utdanning)
Adjunkt
kare.johan.johansen@steinkjer-montessori.no

Malin Holthe
Spesialpedagog
Adjunkt med tillegg
malin.holthe@steinkjer-montessori.no

Lilly-Gunn Heggen
Spesialpedagog
Adjunkt
lilly-gunn.heggen@steinkjer-montessori.no

Torunn Stenseth
Barne og ungdomsarbeider
torunn.s@steinkjer-montessori.no

Morten Austheim
Assistent i skole og SFO
Gymlærer
morten.austheim@steinkjer-montessori.no

Ungdomstrinn

Espen Aasegg
Kontaktlærer på 7. trinn
Adjunkt med tillegg
espen.aasegg@steinkjer-montessori.no

Kristin Kolsvik
Kontaktlærer 8. trinn
Adjunkt med tillegg

Jannike Røstadsand Overvik
Kontaktlærer på 9. trinn
Adjunkt
Jannike.o@steinkjer-montessori.no

Karl-Peder Sjømæling
Faglærer 
Adjunkt m/tillegg
karl.s@steinkjer-montessori.no

Carl-Oskar Kvaløsæter
Kontaktlærer på 10. trinn
Adjunkt m/tillegg
Carl.K@steinkjer-montessori.no

Tove Helen Hagen
Faglærer U-trinn
Adjunkt
tove.hagen@steinkjer-montessori.no

Nann-Eva H. Størvold
Assistent i skole og Koordinator på SFO
Barne og ungdomsarbeider
nann-eva.hopstadstorvold@steinkjer-montessori.no

Merete Tønne
Barne og ungdomsarbeider
merete.tonne@steinkjer-montessori.no

Lærlinger

Oda Sofie Carlson Austli
2. års Lærling i barne-og ungdomsarbeiderfaget
oda.austli@steinkjer-montessori.no

Ida Høstland Havn
2. års Lærling i barne-og ungdomsarbeiderfaget

Kjøkken, renhold og vedlikehold

Devie R. Myrslo
Kjøkkenleder og renholder på barnetrinn

Ewelina Bosek
Kjøkkenleder U-trinn, renholder i skolen og barnehagen

Idris Adam
Renholder

Håkon Grimstad Dahle
Vedlikeholdsarbeider

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *